נמצאו 17 תוצאות עבור חיפוש התג : טורבו לרכב

אי אנד איי אוטוספורט שיפורים לרכב

... (קרא עוד...)

טורבו GARRETT

אי אנד איי אוטוספורט משווקת את מגדשי הטורבו של חברת GARRETT ארה"ב.  ניתן להשיג מגדשי טורבו מקוריים ומשופרים למגוון רכבים. לרכבי VAG קיימת אפשרות לרכישת קיט טורבו ייעודי הכולל את כל החלקים הדרושים (מערכת דלק, פליטה, יניקה... (קרא עוד...)

הזרקת מתנול לרכב מבית אי אנד איי

אי אנד איי אוטוספורט משווקת את מערכות הזרקת המטנול מתוצרת AEM  ארה"ב. המערכת מופעלת על פי לחץ הגדישה, מעלה את אוקטן הדלק, מורידה את הטמפרטורה ביניקה ובפליטה ובכך תורמת לשיפור הביצועים.   THE AEM WATER/METHANOL INJECTION SYSTEM... (קרא עוד...)

אי אנד אי אוטוספורט מציע מגוון של אינטרקולרים לרכב

אי אנד איי אוטוספורט מייבאת ומשווקת מגוון רחב של אינטרקולרים/מצנני ביניים לכל סוגי הרכב. תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של אינטרקולרים אוניברסליים וייעודיים למגוון רכבי VAG ומערכות אינטרקולר אוניברסליות, הכוללות צינורות... (קרא עוד...)

אי אנד איי אוטוספורט שיפורים לרכב

חברת "אי אנד איי-אוטוספורט" נוסדה בשנת 2000 והינה למעשה, הסדנה הוותיקה ביותר בישראל. מטרתה של הסדנא הינה ועודנה, לקדם את הספורט המוטורי בישראל ולספק מענה לדרישות ההולכות וגוברות למוצרי "אפטר מרקט" טובים ואיכותיים... (קרא עוד...)

אי אנד איי אוטוספורט שיפורים לרכב

אי אנד איי אוטוספורט חברת השיפורים לרכב הותיקה בישראל מציעה מגוון רחב של שיפורים לרכב שלכם  אנו מתמחים בשיפור רכבים מקבוצת פולקווגן-אודי-סיאט-סקודה ואף גאים להיות  בעלים של מספר רכבים מרכבי... (קרא עוד...)

משאבות דלק משופרות

אי אנד איי אוטוספורט משווקת משאבות דלק מקוריות ומשופרות למגוון רב של רכבים. ניתן למצוא גם משאבות חלופיות ומקוריות, משאבות משופרות להספקיםשל 600 כוח סוס ומשאבות חיצוניות להספקים של מעל 600 כוח סוס. משאבות דלק משופרות לרכבי... (קרא עוד...)

אי אנד איי אוטוספורט שיפורים לרכב

אגזוז לחץ לרכב או אגזוז זרימה חופשיתבאי אנד איי אוטוספורט שיפורים לרכב   מחפשים אגזוז לחץ לרכב או אגזוז זרימה חופשית אצלנו באי אנד איי יש מגוון גדול של אגזוזים לכל הרכבים אתם שואלים מה נותן לכם האגזוז... (קרא עוד...)

אי אנד איי אוטוספורט שיפורים לרכב

  אי אנד איי אוטוספורט מתמחה ברכבי פולקסווגן-סיאט-אוודי-סקודה ומציעה שרותי מוסך ברמה גבוהה תוך שימוש בציוד החדשני והמתקדם ביותר בתחום הרכב,חשמלאי... (קרא עוד...)

mercedes

  מחפשים תוכנה ניהול מנוע? אצלנו באי אנד איי אוטוספורט מגוון תוכנות לניהול המנוע לשיפור נסיעות הרכב,תוכנות ניהול מנוע הינם מאוד פופלריות לשיפור הרכב,התוכנה משפרת את ביצועי המנוע  מוסיפה כוחות סוס לרכב... (קרא עוד...)

מזרקים משופרים לרכב מבית אי אנד איי אוטוספורט

אי אנד איי אוטוספורט משווקת מזרקים מקורים ומשופרים של החברות המובילות בשוק  מבית BOSCH, SIMENS, DELFPI, INJECTOR DYNAMICS. מזרקים למנועי TSI  ו- TFSI מזרקים משופרים למנועי VAG בעלי הזרקה ישירה TSI/TFSI התומכים בהספקים של 600 כוח... (קרא עוד...)

תוכנת ניהול מנוע לBMW

יש לכם רכב מסוג BMW רוצים להוסיף לו כוח,לחברת אי אנד אוטוספורט אי יש את הפתרון בשביל לשפר את הBMW שלכם.חברת אי אנד אי אוטוספורט היא הראשונה בארץ שמציאה לכל הלקוחות תוכנת ניהול מנוע לBMW. ראשונים בארץ ובין הראשונים בעולם... (קרא עוד...)

דיינו מוסטנג מבית אי אנד אי אוטוספורט

חברת אי אנד אי מביאה לכם את הדיינו המתקדם בעולם!!! אז התקנתם תוכנת ניהול מנוע,דאון פייפ,ופילטר פתוח לרכב,כמה כוח סוס באמת הוספתם?מעתה ,בעזרת הדיינו המתקדם בישראל,תוכלו לקבל את התשובה המדויקת.הדיינו בו אנו משתמשים נקרא... (קרא עוד...)

אי אנד איי אוטוספורט שיפורים לרכב

שברולט קמארו קובעת זמן הקפה מעולה בנורבורגרינג 25/10/2016, 3:49 pm הגרסה השרירית של הקמארו המשווקת גם בישראל, קבעה זמן הקפה מרשים במיוחד במסלול הגרמני. צפו בביצועים [ קרא עוד... ] למכירה: מרצדס ממוגנת של מלך, במחיר של... (קרא עוד...)

תוכנת ניהול מנוע לסיאט לאון או לסיאט איביזה

כיום המנועים של היצרן סיאט מגיע עם מנועים מדגם TSI,יש מגוון גדול של מנועי סיאט TSI,הם מגיעים במספר נפחים ומספר גדלים,לדוגמא המנוע הנפוץ הוא המנוע של הסיאט לאון , אשר מגיע בנפח של 1.8TSI,הסיאט לאון מגיעה גם בנפח של 2.0 TSI ברכב... (קרא עוד...)

תוכנת ניהול מנוע לאוודי

תוכנת ניהול מנוע אאודי כיום המנועים של יצרן אאודי מגיע עם מנועים מדגם TFSI,יש מגוון גדול של מנועי אאודי,הם מגיעים במספרנפחים ומספר גדלים,לדוגמא המנוע הנפוץ הוא מנוע אאודי A3, אשר מגיע בנפח של 1.8 TFSI,ומגיע גם בנפח של 2.0 TFSI זה 2... (קרא עוד...)

כתבו לנו

אי אנד אי אוטוספורט שיפורים לרכב רחוב ברוך הירש 21 בני ברק- ישראל טלפון:+972-3-5702345פקס:  +972-3-5797386 * שם: * אימייל: טלפון: אימייל : ההודעה: Captcha... (קרא עוד...)


ברוכים הבאים לאתר של אי אנד איי אוטוספורט
שיפורים לכלי רכב

One Stop Shop